Pazaudēt galvu maijojot! ***

1-1276781550UFzX

Atnācis ziedošais, plaukstošais, ziedpilnais, smaržojošais, ziedoņa maijs.

Maijs man vienmēr asociējas ar ko ļoti jauku, ilgi gaidītu. Vairākkārt maija mirkļi pagājuši ūdens zīmē – bradājot pa vēso jūras ūdeni (kamēr citi vēl vējjakās) un plostojot pa Gauju vai Salacu. Noreibt no plosta rāmā slīdējuma, ievu smaržas, nesteidzības un dabas skaņām novēlu katram! Absolūts miers, spēku atjaunošana un svaiggaisa peldes gan ķermenim, gan garam – tik dziedinoši. Īpaši to novērtēju kā pilsētniece!

Pumpuru plaukšana, pirmie pavasara ziedi, dzelteno narcišu un krāsaino tulpju pārbagātība ziedu tirdzniecības vietās, kastaņu ziedēšana un smaržu mozaīka, ko veido rīts un vakars, vējš un lietus.

Maijā arī hokeja čempionāts (tam aktīvi sekoju līdzi jau kopš vidusskolas laikiem). Arī dārza darbi, sēšanas un stādīšanas talkas laukos. Tas viss notiek maijā, kad iestādām ar cerību, ka uzdīgs, izaugs un ziedēs, nesīs augļus. Lai maijs, ar savu neatlaidīgo pumpuru dzīšanu un reibinošo ziedēšanu, nes atjaunošanu pēc ziemas sasaluma un atjauno dzīvot prieku!

*** Pirmais, ko izlasu vienmēr, ir redakcijas sleja. SHAPE maija numurā tās ir veselas divas (viesu redaktores vietā iejūtas sievišķīgā Agnese Zeltiņa)! Īsta lasītlaime! Iedvesmojoties no redaktores Gundegas un viesredaktores Agneses pārdomām, arī šodienas bloga ieraksta virsraksts tik pavasarīgs, saulains un bezrūpīgs… …kā maijs, kurā maijot, mīlēt un uzziedēt!

Foto: publicdomainpictures.net by Petr Kratochvil

P.s. Kā jūs maijojat?

Advertisements

Komentē!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s