Manas desmit Latvijas

Latvijā radītais bieži iedvesmo, jo katrā lietā ieliktas emocijas, prāts, sena gudrība, bērnības atmiņas, tagadnes vajadzības, nākotnes cerības, skaistais, funkcionālais, latviskais…

Izvēloties savai ikdienai un arī dāvināšanai Latvijā radītas lietas es izkopju jauno latviskumu un reizē atgriežos pie saknēm, kas atklāj pagātni, dabas spēku un darba mīlestību, kuras arī steidzīgajā šodienā nevar būt par daudz. Es mīlu Latviju un citu „Latvijas mīlestības” daļa, kas ielikta radītajās lietās un produktos, mani iepriecina, es to sajūtu… tās ir „manas Latvijas” – šoreiz desmit, bet man apkārt to ir daudz, daudz vairāk…

Bija grūti izvēlēties no daudzajiem lietu stāstiem un manām sajūtām, kuras pārņem uzlūkojot skaistas lietas, tādēļ nākotnē rakstīšu vēl…

(Un drīzumā arī visām lietām pierakstīšu klāt savas asociācijas un izjūtas, un protams, savu wishlist.)

Yuta rītasvārki

Rīts. Smaržo tikko vārīta kafija vai tikko uzlieta laukos vāktu liepziedu tēja, uz galda stāv svaigi, šķēlēs sagriezti redīsi, gurķi un tomāti, biezpiens ar dillēm un lociņiem un svaigi cepti auzu pārslu cepumi. Mugurā maigas kokvilnas rīta svārki, priekšā uz galda jaunākās avīzes un žurnāli… Diena var sākties. Ar Yuta.

Wishlist – šie, košie un dzīvespriecīgie un pelēki saulainie “Sola”!

Piedāvājumā – rītasvārki, nakts kleitas un mājas tērpi, mājas zābaciņi, kolekcija topošajām māmiņām.

ZAIGA_yuta

PASTALAs no Lindas Leen kolekcijas

Ļoti agrs rīts. Pilsētas bruģis klāts ar rīta rasu, bet pati pilsēta šķiet tikko modusies. Katrs apavu zoles pieskāriens bruģim nevērīgi notrauc mazos rasas pilieniņus, taču pastalās apauto kāju soļi ir uzmanīgi un maigi. Jau kopš bērnības tik ļoti tīk pastalu smarža un savdabīgā pastalādas čīkstēšana, tādēļ pilsētas pastalas mani neatstāj vienaldzīgu. Tradicionāli un aktuāli, ērti un eleganti.

Wishlist – šīs bordo un melnās elegantās.

Piedāvājumā arī apģērbu kolekcija ar latviskiem rakstiem, dažādām apdrukām viņai un viņam Etnografizēts un sieviešu kolekcija Chameleon.

RLV_Pastala_By_Linda_Leen

ArtBag somas

Tāda soma, kādu es vēlos! No tāda materiāla un tādām krāsām, kādas esmu izvēlējusies! Ar ArtBag ir iespējams sapņot, improvizēt un radīt! Ikdienas, teātra, darba vai ceļojuma somiņa būs īpaša… un ne jau tikai savā izpildījumā – krāsās un materiālos, bet arī emocionāli īpaša – es to radīju sev vai kādam citam man tuvam cilvēkam, pieliekot savu izdomu un veltot labus vēlējumus, to valkājot. Šāda somiņa būs lieliska dāvana ārzemju draugiem.

Interesanti, ērti un daudzgaumīgi jeb šajā somlapas karuselī atrodamas somas katrai gaumei!

Wishlist – šī rudens sārto lapu krāsas soma  un Basic Hobo vai Envelope.

Piedāvājumā – sieviešu un vīriešu somas, gan klasiskas, kuras nopirkt uzreiz, gan ar iespēju variēt ar materiāliem, somas detaļām, oderēm, radot savu īpašo somu!

ALINA_art_bag

Uniq cepures

LIZA_UniqCepures

Piebalgas porcelāns

PiebalgasPorcelans_Vidzemes_Stasti

Foto un vairāk informācijas ŠEIT.

RĪGA krekli

MIESAI_Rīga_krekli

Wild good ķemmes

WildGood_kemmes

Mint mēbeles

Mint_Mēbeles

Latvian Design Studio mēbeles

Latvian Design Studio 1

Nice Place suvenīri

 01_magnets.epsNICE_PLACE_SuvenīriNICE_PLACE_Suvenīri_3 11_magnets.epsNICE_PLACE_Suvenīri_5

Advertisements

3 responses to “Manas desmit Latvijas

  1. Jau kādu laiku domāju par tām Lindas pastalām(protams, melnajām). Es tāpat staigāju vasarā balerīnās un šis varētu būt foršs variants pamainīšanai. Vienīgi baidos, vai nebūs tā, ka vienā sezonā nonēsāsies un izdils. Tāpēc vēl domāju. :)

Komentē!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s