Pien- dairy spa kosmētika

Pien-Dairy_Spa_attēls

Katra Latvijas skaistuma produktu ražotāja stāsts ir īpašs – kādi uzsākuši savu darbību krīzes laikā, lai nebūtu jāpakļaujas bezdarbam un jāatstāj sava zeme, kādi to izlolojuši jau bērnībā (vērojot vecmāmiņu dažādo pļavas zālīšu izmantošanu skaistumkopšanā), kādi atraduši unikālo Latvijas dabas resursos, radot pasaules mērogā inovatīvas skaistuma formulas, patiecoties kurām āda tiek kopta īpaši saudzīgi un tajā pašā laikā arī efektīvi. Tā rodas jauni stāsti par skaistumu, veselību, latvisko dzīvesveidu un vienu no šādiem stāstiem veido arī Pien- dairy spa piena sūkalu kosmētikas sērijas (vannai, dušai, rokām, sejai un intim) ražotāji.

Pien- produkti ar savu balti pienīgo dizainu nepārprotami simbolizē tīru, maigu, dabisku un ikdienā lietojamu produktu. Pien- ķermeņa kopšanas līdzekļu unikalitāti veido piena sūkalu bāze. Ideja ir pavisam vienkārša – mūsdienu ādas kopšanas (īpaši mazgāšanas) līdzekļos kā bāze tiek lietots ūdens (tas procentuāli var sastādīt līdz pat 95% no visa produkta sastāva), bet Pien- kosmētikā lielākā daļa ūdens ir aizvietota ar attīrītām un koncentrētām piena sūkalām. Šobrīd Pien- pasaulē ir vienīgie zināmie ķermeņa kopšanas līdzekļi uz piena sulu bāzes.

Pien-Dairy_Spa_rokam

Mana pirmā iepazīšanās ar Pien- notiek mazgājot rokas. Pien- rokām ir mitrinošas un maigi kopjošas šķidrās ziepes jeb mazgāšanas želeja rokām. Man ļoti iepatikās maigā smarža – tā nav tik skāba, kā varētu gaidīt no piena sūkalām, bet patīkami korekta – maigi saldskāba. Arī par ērtumu padomāts – viens pumpīša spiediens ir pilnīgi pietiekams kārtīgai roku nomazgāšanai. Nomazgāt rokas pirms došanās pie miera ir viens no maniem jaunajiem ieradumiem – pasmaržoju rokas, kas šķiet pārklātas ar saudzējošu želejas kārtiņu, un dodos meklēt sapņus. :)

Man patīk, ka šī želeja rokas nesausina, tātad uzreiz nav jālieto krēms un tas šajā aukstajā ziemas / apkures sezonā, kad āda tiek jo īpaši pakļauta sausuma riskam, ir ļoti noderīgs produkts! Pietam, lietojot šīs ziepes regulāri, jūtu, ka rokas ne tikai netiek sausinātas, bet arī mitrinātas – kopējais ādas stāvoklis uzlabojas. Turpinu lietot un baudīt pienīgu saudzīgumu!

Manuprāt, šīs ziepes ir arī ļoti piemērotas virtuvei, kad ►ātri jānomazgā ►atkal mazliet jānomazgā ► vēl kārtīgi jānomazgā rokas, jo griezta jēla gaļa, bet pēc katras reizes klāt roku krēmu vienkārši nav iespējams. Šo produktu sērija patiks arī senioriem, kuri nereti sūdzas, ka ziepes pārāk sintētiski smaržo vai ka pēc tam smaržo viss (ieskaitot ēdiens), kam pieskaras ar tikko nomazgātām rokām. Taču askētiskā dizaina dēļ Pien- produkti iederēsies jebkurā vannas istabā un nekontrastēs ar ierasti baltajām izlietnēm.

Ražotājs par šo roku želeju raksta: Hipoalergēna, mitrinoša želeja saudzīgi attīra un nomierina ādu, padara to dabiski mīkstu un zīdainu. Paredzēta jebkura ādas tipa kopšanai, sevišķi piemērota sausai un jūtīgai ādai. Želeju rekomendē izmantot arī nagu un ādas ap nagiem sagatavošanai manikīram. Nesatur krāsvielas un aromatizētājus, kā arī komponentus, kas var izmainīt ādas pH līmeni uz sārmainu. Mīkstina, mitrina, balina un atjaunina ādu, samazina niezi, stiprina nagus un veicina sēnīšu izraisītu nagu bojājumu ārstēšanu. Dāsni iespied plaukstās, saputo, rūpīgi ieziepē rokas, noskalo tekošā ūdenī.

Pien- ir arī savs credo jeb sava ticības apliecība – dabiskā skaistuma pārliecība.

Iegādāties Pien- produktus var dažādās tirdzniecības vietās, vairāk var uzzināt mājas lapā uzspiežot šeit

Advertisements

4 responses to “Pien- dairy spa kosmētika

  1. Atpakaļ ziņojums: Ražots LATVIJĀ – viss ap un par skaistumkopšanu un kosmētiku | Shape Sarunas·

  2. Atpakaļ ziņojums: Latvijā ražota kosmētika un parfimērija | Shape Sarunas·

Komentē!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s