Svētku apsveikums!

Ziemassvetku_Sveiciens_Christmas_Greeting

Man patīk tas brīdis pēc Ziemassvētku vakara dievkalpojuma, kad pa piesnigušām ielām dodos mājup, lai svinētu ar savējiem. Domas gaišas, cerības pilnas, acis un sirds staro, bet Rīgas svētku ietērps un noskaņa tik piemērota svētvakara pastaigai…

Vēlētos, lai katram būtu savējie ar kuriem svinēt, un tad jau vairs nav tik svarīgi vai svinības notiek lepnā divstāvu mājā, lauku viensētā meža ielokā, mazā dzīvoklītī mazpilsētā vai studentu kopmītņu istabiņā… Jā, ja vien SAVĒJIE ir tepat līdzās!

Vēlēšanās, protams, ir skaista, bet reizēm realitātē arvien biežāk vientulība, kilometru attālums un nespēja apskaut un samīļot savējos ir kā salts, nesaudzējošs vējš, kas laupa sirdsmieru, svētku prieku, vēlēšanos svinēt un doties ārpus mājas, arī cerību un ticību brīnumiem.

Neļauj tāluma apziņai laupīt Tev svētku prieku un sirdsmieru, nepakļaujies negatīvismam, nevēlamajiem laika vai dzīves apstākļiem. Neapstājies neatlaidīgi ticēt, cerēt un mīlēt… un piedzīvot brīnumus, jo tie notiek ne tikai svētkos, bet arī ikdienā – reizēm, kad tos vismazāk gaida.

Lai Kristus piedzimšanas svētki ļauj piedzīvot dzimšanas brīnumu arī Tavā dzīvē, lai dzimst prieks, kuru nevar nolaupīt, mīlestība, kura atjaunojas un miers, kuram izdodas pasargāt Tavu prātu un sirdi no negatīvisma un steigas.

Un lai svētku mīlestības un gaišuma noskaņai skan Celine Dion un Josh Groban izpildītā “The prayer”.

Lai TEV un TAVĒJIEM prieka un mīlestības pilni svētki!

Foto: publicdomainpictures.net by Petr Kratochvil

Advertisements

One response to “Svētku apsveikums!

Komentē!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s