Viss, ko Tu vēlies, atrodas ārpus Tavas komforta zonas!!!

Pārdomas par sadaļas „Tavai harmonijai” rakstītajām rindām.

Bieži lielākais gandarījums, prieks ir tad, kad no kaut kā, kas iepriekš ir šķitis labākais, man vēlamākais, iepriekš esmu brīvprātīgi (diemžēl reizēm arī spiestā kārtā) atteikusies. Ne vienmēr pierastais, tas, ar ko ir sarasts, ir garantija drošībai un apmierinātībai. Reizēm ir jāsper diezgan drosmīgi soļi nezināmajā, lai ieraudzītu, ka dzīvē ir vēl daudz dažādu virzienu, kurp doties…

Sākotnēji pirmie soļi tiek sperti nedaudz bailīgi taustoties, bet vēlāk jau kājas pašas nes uz priekšu, jo esmu nokļuvusi veselīgas intereses azartā, strauji dodoties tālāk un tālāk – atklājot jaunus ceļus, izvirzot jaunus galamērķus. Ja pati nepakļaušos iekšējai balsij un reizēm arī ārējam pamudinājumam „Pamēģini, ej, dodies, Tev sanāks!”, kā gan es zināšu un būšu droša, ka citur nebūs labāk, kā ir te un tagad?

Un kur ir garantija, ka mana laime un apmierinātība ar dzīvi ir meklējama ierastajā (reizēm vien šķietamajā) drošībā – labi atmaksātajā vai bezgala tīkamajā darbā, ierastajā dzīvesvietā – mājvietā, ielā, pilsētā, valstī, apgūtajā un praktizētajā profesijā?

No savas un citu pieredzes, bieži saskatu pretējo – izkāpjot no ierastības un komforta, nepakļaujoties bailēm, uztraukumam, bet drošsirdīgi dodoties pretī nezināmajam, var iegūt tik daudz! Kas ir daudz? Tā ir jauna pieredze, ticība savas gribas spēkam, arī jauni ceļa biedri, jaunas atklāsmes par sevi, pasauli, vērtībām…

Un tikai ārpus ierastā var pa īstam izgaršot dzīvošanu, apjaust un novērtēt patiesās vērtības, pieaugt raksturā un attiecībās ar citiem.

Tikai ārpus ierastā var pa īstam apzināties to, kas ir svarīgs un kā pietrūkst, arī mainot dzīves telpu un veidu. Arī apzināties to, kas šajā dzīvē ir pārejošs, nesvarīgs, aizstājams un to, bez kā ar mierīgu sirdi un prātu var iztikt!

Tāpēc kāpjam ārā no ierastā un pierastā, jo labas pārmaiņas VIENMĒR prasa kustību un ticību, ka izdosies!

Lai izdodas!

Advertisements

One response to “Viss, ko Tu vēlies, atrodas ārpus Tavas komforta zonas!!!

  1. Atpakaļ ziņojums: Vai tiešām laiks mainīt darbu? | Shape Sarunas·

Komentē!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s