Ir klāt!

Jaunais Shape ir klāt!

Un vēl labāk, tajā ir tik daudz labu padomu, kurus noteikti laist klāt savai dzīvei, savām domām un sirdij!

Ir daudz labu padomu un vērtīgu atziņu, bet diemžēl jāsaka, ka daudzas no tām paliek tikai mūsu prātos. Labākajā gadījumā no tā visa esam ko izmēģinājušas, bet diemžēl pārāk reti kaut nedēļu vai dažus mēnešus spējušas labos nodomus īstenot. Tas noteikti ir par mani – samērā bieži apņēmības netrūkst tikai sākumā, bet lai piedzīvotu pārmaiņas ir jāiegulda laiks, jābūt apveltītai ar lielu nodošanos un šoreiz ar optimismu „gan rīt!” nebūs līdzēts!

Raksts par laika „noņēmējiem”, jeb kā izbēgt no kavēšanas, izdevies – uzskatāmi un vispārīgi, bet tajā pat laikā tik detalizēti un atklāti, ka pat kauns sametas. Kā es tā – pieļauju tādas kļūdas? Nu tāpat kā tā, par kuru raksta!

Neizdošanos, aizkavēšanos, sliktu omu un iekrājušos darbus nereti varam piedēvēt tieši laika zagļiem, kas aizēno ne tikai labās domas un motivāciju, bet arī nogurdina, dodot vietu lieliskām atrunām… Un uz atrunām taču cilvēks ir gana nasks un šajā ziņā nesnauž ne izdoma, ne gribasspēks tās atrast!

Tāpēc labs dienas plāns, izvirzīti mazāki un lielāki mērķi, kā arī iespēja pašai sev atskaitīties par padarīto, dos vajadzīgo stimulu vai nu sevi paslavēt un kā apbalvot, vai uzmundrināt un mīlestībā norāt, lai nākamajā reizē izdotos labāk!

Par to, kas Tevi uzrunāja jaunajā Shape uzraksti šeit

Foto: publicdomainpictures.net  by Anna Langova

Advertisements

Komentē!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s